Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » PETARDY - KOBERCE » DumBum 2G+ petardy 20ks


        

DumBum 2G+ petardy 20ks

novinka top produkt

skladom

 

Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 245
bežná cena 3,00 €
naša cena:
2,83 €

Kompletné špecifikácie

Balenie: 20 ks
Sila zvuku: 119 decibelov
Miesto použitia: exteriér
Kategória nebezpečia: F3 - predaj od 21 rokov

Podľa nového zákona voľný predaj petárd je od 28. do 31. decembra. Nákup týchto výrobkov od 1.januára do 27.decembra je možný so súhlasom obce.

Extra silná petarda, 2g zlože + 0,5g zelené svetlo na začiatku, extra kvalitná petarda.

Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pripravte si na dosah vodu, alebo hasiaci prístroj. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie, skladujte bezpečne a v suchom prostredí, keďže ide o horľavý materiál. Nepoužívajte po dobe spotreby.

Zábleskové petardy návod na použitie:

Pred použitím skontrolujte výrobok, či nie je poškodený, v prípade poškodenia nie je možné ho použiť.

Musí sa predávať ako balenie. Iba na vonkajšie použitie. Umiestnite jednotlivo na zem, zapáľte koniec zápaľnice a okamžite sa vzdiaľte najmenej 15m. Diváci musia byť vzdialení najmenej 25m. Ak nastalo zlyhanie funkcie výrobku, počkajte 30 minút, potom ponorte výrobok do nádoby s vodou.

 

 

 

Bezpečnostné pokyny pri zaobchádzaní s petardou: ihneď po zapálení petardu odhodiť do vzdialenosti 10 metrov. Nikdy nehádzať petardy na osoby, zvieratá a iné živé a neživé objekty.