Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » PETARDY - KOBERCE » DumBum petardy 5g 20ks


        

DumBum petardy 5g 20ks

skladom

 

Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 039
naša cena:
6,29 €

Kompletné špecifikácie

Balenie: 20 ks
Sila zvuku: 132 decibelov
Miesto použitia: exteriér
Kategória nebezpečia: P1 - predaj od 18 rokov

Podľa nového zákona voľný predaj petárd je od 28. do 31. decembra. Nákup týchto výrobkov od 1.januára do 27.decembra je možný so súhlasom obce.

Najsilnejšia petarda na trhu, 5g zlože, extra kvalitná petarda 132 decibelov,(so zeleným,alebo fialovým svetlom na začiatku).

Pozorne si prečítajte návod na každom výrobku.

Zábleskové petardy návod na použitie:

Pred použitím skontrolujte výrobok, či nie je poškodený, v prípade poškodenia je nie je možné ho použiť.

Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pripravte si na dosah vodu, alebo hasiaci prístroj, pre prípadné zahasenie miesta. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie, skladujte bezpečne a v suchom prostredí, keďže ide o horľavý materiál. Nepoužívajte po dobe spotreby.

Musí sa predávať ako balenie. Iba na vonkajšie použitie. Umiestnite jednotlivo na zem, zapáľte koniec zápaľnice a okamžite sa vzdiaľte najmenej 15m. Diváci musia byť vzdialení najmenej 25m. Ak nastalo zlyhanie funkcie výrobku, počkajte 30 minút, potom ponorte výrobok do nádoby s vodou. Iná manipulácia je zakázaná!

 

 

 

 

Bezpečnostné pokyny pri zaobchádzaní s petardou: ihneď po zapálení petardu odhodiť do vzdialenosti 10 metrov. Nikdy nehádzať petardy na osoby, zvieratá a iné živé a neživé objekty.