Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » OHŇOSTROJE - KOMPAKTY » Fireworks show 256rán 20mm


        

Fireworks show 256rán 20mm

dočasne vypredané

 

Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 056
počet rán: 256
kaliber rán: 20 mm
výška efektov: 25 m
šírka efektov: 16 m
trvanie efektov cca.: 240 sekúnd
miesto použitia: exteriér
kategória nebezpečia: F2 - predaj od 18 rokov
naša cena:
88,90 €

Kompletné špecifikácie

Podľa nového zákona, voľný predaj pyrotechniky F2, F3 je možný od 1.12. - do 31.12. Nákup kat. F2, F3 v období 1.1. - 30.11. je možný so súhlasom obce na základe žiadosti, v ktorej sa bude používať - vytlačiť ŽIADOSŤ. Celoročne je možné nakúpiť na firmu - živnosť.

 

32 rôznych efektov.

Bezpečný, jednoduchý návod na obsluhu na jedno zapálenie, s popisom na výrobku schválené EU certifikátom CE.

Viacranové, viacfarebné ohňostroje - kompakty sú ideálnou voľbou pre jednoduchú, bezpečnú a pestrú oslavu svadby, Silvestra, Nového Roka, Vianoc, výročiach, narodenín, menín, firemných akcií a rôzne párty.

Pre väčší ohňostroj môžete použiť viac kompaktov, na začiatok menší priemer a na záver väčšie priemery.

 

 

 

Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pripravte si na dosah vodu, alebo hasiaci prístroj, pre prípadné zahasenie miesta. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie, skladujte bezpečne a v suchom prostredí, keďže ide o horľavý materiál. Nepoužívajte po dobe spotreby.

Pred použitím skontrolujte ohňostroj, či nie je poškodený, v prípade poškodenia nie je možné ho bezpečne použiť.

 

Návod na použitie:

Kompakt umiestniť do voľného priestranstva na rovnú nehorľavú plochu, mimo ohrozenia osôb, budov, stromov a majetku. Pri zapaľovaní sa nikdy nenakláňať so žiadnou časťou tela nad výmetnú časť kompaktu. Zapáliť zápalnú šnúru, odstúpiť na 25metrov, ohňostroj sa spustí o 5 - 10sekúnd, a užívajte si neopakovateľné chvíle fantastických efektov.

V prípade zlyhania nikdy nenazerajte do výmetnej časti ohňostroja, po 20 minút polejte vodou a zakopte do zeme, iná manipulácia je zakázaná!