Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » OHŇOSTROJE - KOMPAKTY » Titan 100rán 26mm


        

Titan 100rán 26mm

top produkt

dočasne vypredané

 

Dostupnosť: Skladom
Číslo produktu: 169
bežná cena 70,00 €
naša cena:
50,00 €

Kompletné špecifikácie

Počet rán: 100
Kaliber rán: 26 mm
Výška efektov: 35 m
Šírka efektov: 25 m
Trvanie efektov cca.: 95 sekúnd
Miesto použitia: exteriér
Kategória nebezpečia: F3 - predaj od 21 rokov

Brokátová koruna a červená pivoňka s červeným chvostom. Zlatá vrba a zelená pivoňka a časový dážď so zeleným chvostom. Strieborná koruna, kokosový pestík a zelený tripyt s modrým chvostom. Červená a zelená hviezda a pavúk s červeným chvostom. Zelená jirina a biely tripit se zeleným chvostom, Strieborná vŕba a červený tripit s červeným chvostom.  - pozrite si VIDEO !

Bezpečný, jednoduchý návod na obsluhu na jedno zapálenie, s popisom na výrobku schválené EU certifikátom CE.

Viacranové, viacfarebné ohňostroje - kompakty sú ideálnou voľbou pre jednoduchú, bezpečnú a pestrú oslavu Silvestra, Nového Roka, Vianoc, výročiach, narodenín , menín, firemných akcií a rôzne párty.

Pre väčší ohňostroj môžete použiť viac kompaktov, na začiatok menší priemer a na záver väčšie priemery.

Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pripravte si na dosah vodu, alebo hasiaci prístroj. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie, skladujte bezpečne a v suchom prostredí, keďže ide o horľavý materiál. Nepoužívajte po dobe spotreby.

Pred použitím skontrolujte ohňostroj, či nie je poškodený, v prípade poškodenia nie je možné ho bezpečne použiť.

Kompakt umiestniť do voľného priestranstva na rovnú nehorľavú plochu, mimo ohrozenia osôb, budov, stromov a majetku. Pri zapaľovaní sa nikdy nenakláňať so žiadnou časťou tela nad výmetnú časť kompaktu. Zapáliť zápalnú šnúru, odstúpiť na 25metrov, ohňostroj sa spustí o 5 - 10sekúnd, a užívajte si neopakovateľné chvíle fantastických efektov.

V prípade zlyhania nikdy nenazerajte do výmetnej časti ohňostroja, po 20 minút polejte vodou a zakopte do zeme, iná manipulácia je zakázaná!